Tagasi kalendrisse

Lossimuusika – Eloisa Cascio (klaver)

Lossimuusika – Eloisa Cascio (klaver)

Aeg: 01.03.20  18:00–19:00
Asukoht: Kadrioru kunstimuuseum
Hind: Piletid 8–12 €

Eloisa Cascio – klaver (Itaalia)
Keelpillikvartett

Kava:

Robert Schumann. Klaverikvintett Es-duur op 44

Johannes Brahms. Klaverikvintett f-moll op 34

Klahvpillimängija Eloisa Cascio omandas mitmekülgse muusikaharidse: klaveri erialal lõpetas ta kiitusega Tina Babuscio klassis Benevento kontservatooriumi ja klavessiini erialal Campobasso kontservatooriumi. Lisaks on tal kammermuusiku ja kooridirigendi diplom Avellino konservatooriumist ning pianisti-kammermuusiku diplom Napoli kontservatooriumist.
Solistidiplomi klaveri erialal sooritas ta Pietro De Maria juures Fiesoles 2014, edasi täiendas end Massimo Bertucci õpilaena Napolis ja Emilia Fadini klassis Milanos. Ta on võtnud osa Bruno Canino, Peter Langi, Gottlieb Jracek von Armini, Johannes Kropfitschi, Oleg Marshevi, Joseph Paratore, Henri Sigfridssoni, Andreas Frohlichi, Olivier Gardoni, Dominique Merlet´ ja Teppo Koivisto meistriklassidest.
2012. a. augustis osales ta Gottlieb Jracek von Armini meistriklassis Wiener Musik Seminaris ja saavutas III preemia Dichleri konkursil. 2016. a. aprillis määrati talle University of South Florida Steinway Piano Series special award”, mis aitab väljapaistvatel nooretel pinistidel alustada professionaalset karjääri.
Solisti ja kammermuusikuna on Eloisa Cascio esinenud festivalidel Austrias, Belgias, Hispaanias, Hollandis, Itaalias, Kreekas, Makedoonias, Montenegros, Poolas, Prantsusmaal, Rumeenias, Saksamaal ja USA-s. Ta on osalenud Rooma, Turini, Bologna, Milaano, Trieste, Verona, Ancona, Pariisi, Salzburgi, Frankfurti, Timisoara, Bitola, Beringeni, Kotori, Tampa, Thessaloniki jt linnade kontserdisarjades. Käesoleval ajal töötab Eloisa Cascio muusikateooria ja klavessiiniõpetajana Francesco Cilea nimelises konservatooriumis Reggios (Calabria, Itaalia).

Lossimuusika kontserdisarja kunstiline juht on Aare Tammesalu

Korraldajad: Loovüksus MTÜ koostöös Eesti Kunstimuuseumiga

Piletid Piletilevist või kohapealt

Toetajad:
Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital
Eesti Rahvuskultuuri Fond
Eesti Rahvusringhääling

Koostööpartnerid:
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Täname:
Tallinna turismiinfokeskus

Rohkem infot:
Lossimuusika veebisait
Kontserdisarja tutvustus meie veebilehel

Lossimuusika kontserdisari Facebookis

 

Palume kontserdi ajal mitte pildistada ja filmida ning lülitada välja mobiiltelefonid.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas täiendusi ja muudatusi.