Tagasi kalendrisse

Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel. Välja müüdud!

Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel. Välja müüdud!

Aeg: 26.06.18  18:00–19:15
Asukoht: Kadrioru kunstimuuseum
Hind: 10 €

Külastajate soovile vastu tulles on avatud veel kaks gruppi õhtustele ekskursioonidele näitusel „Aivazovski. Ideaali otsinguil“, mis toimuvad pärast muuseumi sulgemist.
12. juuni kell 18 Välja müüdud!
26. juuni kell 18 Välja müüdud!
3. juuli kell 19.00
 Välja müüdud!
5. juuli kell 19.00
6. juuli kell 19.00
Piletid saadaval ainult TicketBesti keskkonnas.

Ivan Aivazovski näitus on äratanud suurt publiku huvi. Ja seda täiesti õigustatult, sest tema teosed juhivad argipäeva kiirustamisest eemale, täidavad hinge harmoonia ja ülevusega. Kunstniku teoste vaatamine iseenesest pakub juba suurt naudingut, kuid veel põnevam on vaadata neid asjatundliku giidi jutu saatel, sest Aivazovski isiksus ja tema värvikas ja sündmusterohke elulugu pakub rohkelt mõtteainest.

Õhtused ekskursioonid näitusel “Aivazovski. Idaali otsinguil” toimuvad valitud neljapäevadel pärast muuseumi sulgemist, et tagada osalejatele võimalis nautida kuulsa marinisti lummavaid maale rahulikult ja keskendunult. See on hea võimalus neile, kes nädala sees päeval ei saa muuseumisse tulla, aga nädalavahetusel ei ole valmis tihedas inimeste voos näitusesaalis liikuma ja enne seda veel piletijärjekorras seisma. Eelmüügist ostetav pilet tagab sujuva pääsme näitusele koos grupiga, mille osalejate arv on piiratud.

Palume tähele panna, et pärast kella 18 on avatud ainult Aivazovski näitus, need, kes soovivad vaadata üle ka muuseumi püsiväljapaneku, peavad kohale tulema enne ekskursiooni algust. Sama pilet kehtib ka päevasel ajal.

Ivan Aivazovski (1817–1900). Vaade Vesuuvile päev enne vulkaanipurset. 1885. Õli lõuendil. Eesti Kunstimuuseum