fbpx

Otsing

Kauplus ja kohvik

Pood

Kadrioru kunstimuuseumi pood aitab muuta muuseumikülastuse meeldejäävaks. Siin on müügil muuseumi ekspositsiooni ja lossi ajalugu tutvustavad raamatud, näituste kataloogid, samuti Tallinna vaatamisväärsusi ja ajalugu tutvustavad väljaanded ja meened.

Muuseumipoest leiab erilisi ja kunstipäraseid kingitusi lähedastele ja iseendale: Eesti disainerite ehteid, salle, vaimukaid T-särke, portselantasse, laualampe, aga ka muuseumikogusse kuuluvate teoste reproduktsioone lõuendil või paberil. Muuseumimeenete disain on inspireeritud ekspositsiooni säravamatest teostest ja lossi ajaloolistest interjööridest.

Lastele leiab poest Eesti Kunstimuuseumi teostel põhinevaid lauamänge, tegevus- ja värviraamatuid.

Tutvu ka Eesti Kunstimuuseumi e-poega!

Kohvik

Kadrioru lossi soklikorrusel asuv hubane ja elegantne Lossikohvik on parimas mõttes klassikaline muuseumikohvik, kus maitseelamustele aitavad kaasa ka väärikas interjöör ja kaunid pildid.

Lossikohviku menüü on inspireeritud prantsuse ja vene köögist, retseptid on aga siiski väikese kohaliku nüansi ja hooajalise iseloomuga. Pakume kondiitri- ja pagaritooteid, aga ka kerget einet, kreppe ja klassikalisi magustoite. Traditsioonilisi pühasid ja tähtpäevi tähistame vastava erimenüüga.

Tavapärase kohvimenüü kõrval on Lossikohviku uhkus kindlasti rikkalik teevalik, kus on esindatud ka hooajalised kohalikud teetaimed. Veinikaart põhineb Prantsuse veinidel.

Kohvik on avatud muuseumi lahtiolekuaegadel, samuti muuseumis toimuvate ürituste ajal ja järgselt. Mis võiks olla mõnusam, kui nautida tassikest teed või klaasi veini pärast suurepärast kontserdielamust!

Menüü

Lossikohviku ruume on võimalik rentida eraüritusteks. Meil ei ole küll väga palju ruumi ‒ kohvik mahutab kuni 24 inimest ‒, kuid seda enam on õhkkond intiimne ja hubane. Soovime pakkuda igale kliendile personaalset elamust ka ürituse korraldusel, seepärast eelistame alati teha toidupakkumise konkreetsest kliendist ja sündmusest lähtuvalt.

Tellitavate eriürituste näidised:

  • Prantsuse veinide või/ja vahuveinide degustatsioon
  • Veinikasiino, kus läbi mängu ja maitsmise saab uusi teadmisi erinevate veinipiirkondade ja -sortide kohta.
  • Teeõhtu sõpradega, kus muuseumikülastuse järgselt naudime erinevaid teejooke ja sinna kõrvale sobivat
  • Etiketikoolitus lauakommetest (ka lastele)
  • Sünnipäevapaketid lastele muuseumi sünnipäevaprogrammi tellimise puhul
Kohvik on on avatud muuseumi lahtiolekuaegadel.

Kontakt

+372 522 2986