Otsing

Avaldatud 06.08.2021 | 12.46

Külastustingimuste muutumine seoses Covid-19 piirangutega

Külastajad näitusesaalis

Seoses suurenenud koroonaviiruse nakkusohu ning valitsuse kehtestatud täiendavate piirangutega on muutunud külastustingimused ka  Eesti Kunstimuuseumi filiaalides.

Eesti Kunstimuuseumi filiaalides on personalil õigus küsida külastajatelt vaktsiini- või läbipõdemise tõendit, mille korral palume kõikidel külastajatel alates 18. eluaastast (sh e-pileti omanikel) esitada piletikassas üks alljärgnevatest dokumentidest:

• kehtiv vaktsineerimispass,
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend,
  • negatiivne COVID-19 PCR testitõend, mis on kehtiv 72 h,
  • negatiivne COVID-19 antigeeni kiirtestitõend, mis on kehtiv 48 h.

Testid peavad olema teostatud tervishoiuteenuse osutaja poolt ning muuseumis kohapeal testimise võimalus puudub. Isikusamasuse tuvastamiseks kehtib tõend vaid koos isikut tõendava dokumendiga. Vajalike dokumentide puudumisel või mitte näitamisel on personalil õigus külastajat mitte muuseumisse lubada.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni või nende tühistamiseni. Soovitame alati enne külastust siin lehel oleva infoga uuesti tutvuda. Küsimuste korral palume pöörduda muuseumiteenindajate või infotöötajate poole. Külastustingimuste muudatuse aluseks on Vabariigi Valitsuse korraldus nr 282 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud meetmed ja piirangud“, redaktsiooni jõustumise kuupäev 09.08.2021.

Hoiame koos enda ja kaasinimeste tervist!