fbpx

Otsing

MozartFest II: Anna Salnit, Maksym Filatov, Irina Vilegzhanina ja Roksana Tarvide 22.12.2022 | 18.00

Kadrioru kunstimuuseum
monogrammiga kompositsioon Kadrioru lossi peasaalis
Monogrammiga kompositsioon Kadrioru lossi peasaalis
Kontsert

MozartFest II: Anna Salnit, Maksym Filatov, Irina Vilegzhanina ja Roksana Tarvide

MozartFest II 2022 tuleb taas iidsesse Tallinna, et nautida Wolfgang Amadeus Mozarti muusikat. Toompeal, Kohtu tn 6 asuvas Ungern-Sternbergide linnapalees (praegu Teaduste Akadeemia) ja Kadrioru lossi elegantsetes saalides ootavad teid neli erinevat kontserti, kus musitseerivad artistid Eestist ja välismaalt.
MozartFest II 2022 viimasel päeval esitavad meie rahvusvahelised külalised Lätist ja Soomest – viiuldajad Anna Salnit ja Maksym Filatov, tšellist Irina Vilegzhanina ja pianist Roksana Tarvide imekauneid palasid Mozarti repertuaarist.

Programm:

Klaveritrio C-duur K. 548
Duo viiulile ja vioolale (transkriptsioon viiulile ja tšellole) G-duur K. 423
Sonaat e-moll viiulile ja klaverile K. 304/300с
Kirikusonaat nr.11 D-duur K. 245
Kirikusonaat nr 17 C-duur K. 336
Kirikusonaat nr 8 A-duur K. 225
Kõlavad Mozarti vokaal-, klaveri- ja kammermuusika meistriteosed. Leidke tee sellele ainulaadsele sündmusele ise, võtke kaasa lähedased ja sõbrad ning tulge koos nautima üht kõigi aegade suurima helilooja säravat muusikat. Toogu Mozarti muusika rahu ja rõõmu teie südamesse, las ta loob kirkust meie kauaoodatud jõuluaega.
Kuulus viiulisonaat e-moll ja klaveritrio C-duur, haruldane Duo viiulile ja vioolale ning kirikusonaadid kajavad vastu meie südameis ja pakuvad rahu ning rõõmu kaunisse jõuluaega.

www.mozart.eu